Опис
Айстра кущова
Невелика, трав’яниста, багаторічна рослина з гарним і довгим квітуванням. Айстра сягає до 40см в висоту і ширину, має округлу невелику крону.
Рослина має повзуче кореневище, завдяки чому добре розростається. Листя темно-зелене, ланцетної форми. Квіти невеликі, до 3см діаметром, білого кольору з жовтим центром. Схожі на квіти ромашки. Цвітіння розпочинається в кінці літа і продовжується до перших морозів, квітне рослина дуже рясно.
Рослина невибаглива в догляді, добре росте на нейтральному і гарно-дренованому грунті. Полюбляє сонячні ділянки, не виносить сильних морозів та застою вологи.
Використовується в рокаріях, альпінаріях, вздовж бордюрів на передніх планах квітників.
| Висота рослини | 40 см |
| Ширина рослини | 40 см |
| Форма крони | Округла |
| Основна декоративність | Дуже рясне і довге квітування |
| Використання в ландшафті | Використовується в рокаріях, альпінаріях, вздовж бордюрів на передніх планах квітників |
| Вимоги до освітлення | Сонце |
| Ґрунтові умови | Добре-дреновані грунти |
| Кислотність ґрунту | Нейтральні (Ph = 6,1) |
| Полив | Регулярний, без застою вологи |
| Зона морозостійкості | 6а зона (до -24 °C) |
| Колір листа | Темно-зелений |
| Період квітування
Квіти |
З серпня до морозів
Дрібні, білі, схожі на квіти ромашки |

























Відгуки
Відгуків немає, поки що.