Опис
Деревій звичайний ‘Milly Rock Yellow Terracotta’ (Міллі Рок Єллоу Терракота)
Багаторічна, трав’яниста, гарноквітуча рослина родини айстрових. Крона компактна, густа, невисока. Сорт може зростати до 25-30см в висоту і стільки ж в ширину.
Стебла одиничні, прямостоячі, розгалужені, здерев’янілі біля основи. Листя схоже на папороть, розсічене, насиченого трав’янисто-зеленого кольору, прикореневе листя більше ніж стеблове. Квіти дрібні, пастельно-жовті або помаранчево-жовті, зібрані в щиткоподібні, великі суцвіття. Цвітіння починається в червні і триває до кінця серпня. Плід – сім’янка.
Сорт морозостійкий, невибагливий. Найкраще зростає на сонячних ділянках. Віддає перевагу родючим, добре-дренованим грунтам.
Рекомендується в группових посадках для створення великих квітучих массивів, в якості фонової рослини, в клумбах, квітниках, міксбордерах.
| Висота рослини | 25-30см |
| Ширина рослини | 25-30см |
| Форма крони | Густа, компактна |
| Основна декоративність | Рясне квітування |
| Використання в ландшафті | Рекомендується в группових посадках для створення великих квітучих массивів, в якості фонової рослини, в клумбах, квітниках, міксбордерах |
| Вимоги до освітлення | Сонце |
| Ґрунтові умови | Родючі добре-дреновані |
| Кислотність ґрунту | Слабокислі-нейтральні (Ph = 5,5-7) |
| Полив | Регулярний |
| Зона морозостійкості | 5а зона (до -29 °C) |
| Колір листа | Насичено-зелений |
| Період квітування
Квіти |
Червень-серпень
Дрібні, пастельно-жовті або помаранчево-жовті, зібрані в щиткоподібні суцвіття |



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.