Опис
Гейхера дрібноквіткова ‘Palace Purple’ (Палас Перпл)
Багаторічна, вічнозелена рослина з дуже гарним декоративним листям. Крона невелика, компактна, округла, до 50см в висоту і ширину, квітконоси зростають до 70-80см.
Листя зібране в прикореневу розетку, округлої, лопатевої форми з зазубреними кінцями, блискуче. Колір пурпуровий, на сонці може вигоряти до бронзово-зеленого забарвлення. Квіти дрібні, дзвоникоподібні, біло-рожеві або кремові, зібрані в ніжні волоті на кінцівках квітконосів. Цвіте з червня до серпня.
Тіньовитривала рослина, найбільш декоративно виглядає в затемнених ділянках, на сонці втрачає забарвлення. Віддає перевагу вологому, легкому, родючому, добре дренованому грунту.
Використовується для прикрашення кам’янистих садів, альпінаріїв, міксбордерів, бордюрів, рабаток, квітників, ділянок біля водойм. Можливе вирощування в контейнерах. Зрізаним листям і квітами прикрашають букети.
| Висота рослини | До 50 см (Квітконоси до 70-80см) |
| Ширина рослини | До 50 см |
| Форма крони | Низька, округла, з прямостоячими квітконосами |
| Основна декоративність | Тіньовитривала рослина з гарним, декоративним листям і ніжними квітами |
| Використання в ландшафті | Для водойм, кам’янистих садів, рокаріїв, альпінаріїв, затемнених ділянках саду |
| Вимоги до освітлення | Півтінь-тінь |
| Ґрунтові умови | Родючі, вологі, легкі, гарно-дреновані грунти |
| Кислотність ґрунту | Нейтральні-лужні (Ph = 6,1-7,8) |
| Полив | Помірний |
| Зона морозостійкості | 6а зона (до -24 °C) |
| Колір листа | Пурпуровий, на сонці вигоряє |
| Період квітування
Квіти |
З червня до серпня
Дрібні дзвоники, зібрані в волоті. Біло-рожевого або кремового кольору |


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.