Опис
Гортензія волотиста ‘Petite® Flori’ (Петіт Флорі)
Карликовий сорт, який виростає всього до 0,8 м у висоту і 0,6 м в ширину. Відрізняється раннім цвітінням і жорсткими червоними пагонами, які легко витримують вагу великих суцвіть. Квіти з’являються в червні. Спочатку вони яскраво-аквамаринового кольору, але незабаром стають білими, а потім змінюють колір. Суцвіття набувають пудрового, пилово-рожевого відтінку, а на рубежі липня і серпня темніють до більш виразного, теплішого, червонуватого кольору.
Цей сорт має компактний, прямостоячий габітус і зелене ланцетне листя. Завдяки своїм невеликим розмірам він широко використовується як у громадських зелених насадженнях, так і в приватних садах, на балконах і патіо. Це зручний сорт, оскільки він має хороше коріння, легко галузиться і починає цвісти в молодому віці. Цвіте на пагонах цього року. Любить сонячні або напівзатінені місця, морозостійка (5b -26/-23 °C). Для збільшення розміру квітки рекомендується підживлення.
Невибаглива, стійка до хвороб та шкідників. Ґрунти рекомендовані зволожені, кислі, багаті на гумус, гарно-дреновані. Компактна форма куща ідеально підходить для невеликих садових ділянок, вражаюче виглядають групи чи живоплоти, добре підходить контейнерного озеленення терас, балконів, зелених дахів.
| Висота рослини | До 80см |
| Ширина рослини | До 60 см |
| Форма крони | Дуже щільна, округла, симетрична |
| Основна декоративність | Яскраве раннє довготривале квітування |
| Використання в ландшафті | Контейнерне озеленення, групи чи поодинокі посадки переднього плану композицій, колористичні композиції, масиви, низькі живі огорожі, контейнерне озеленення |
| Вимоги до освітлення | Сонячні ділянки, напівтінь |
| Ґрунтові умови | Родючі, гарно-дреновані, супіщані або суглинні, рекомендоване мульчування |
| Кислотність ґрунту | Слабо-кислі, кислі |
| Полив | Потребує регулярного поливу, для збереження вологи рекомендується мульчування хвоєю чи корою хвойних порід |
| Зона морозостійкості | 5b (-26/-23 °C) |
| Колір листа | Зелений глянцевий |
| Період квітування
Квіти |
Липень – вересень
Суцвіття щільні, округлі, до 20 см. білого кольору , пізніше набувають рожевих-малинових-бордових відтінків. |





























Відгуки
Відгуків немає, поки що.