Опис
Кореопсис рожевий ‘American Dream’ (Амерікан Дрім)
Багаторічна, декоративна рослина з невисокою, округлою кроною. Зростає до 20-40см і до 40-60см в діаметрі.
Листя ниткоподібне, вузьке, темно-зеленого кольору. Квіти схожі на ромашки – яскраво-рожеві кошики з жовтим центром, до 5см діаметром. Цвіте дуже рясно з липня до серпня. Квіти приваблюють комах.
Морозостійка, світлолюбна рослина, полюбляє сонячні, захищені від вітру ділянки. Віддає перевагу вологим, добре-дренованим, піщано-суглинистий грунтам з примішком гумусу.
Рекомендована рослина для солітерних і группових посадок в клумбах, бордюрах, міксбордерах, квітниках, рабатках і горщиках. Кореопсис буде чудовим доповненням для яскравих, природніх садів.
| Висота рослини | 20-40 см |
| Ширина рослини | 40-60 см |
| Форма крони | Невисока, округла |
| Основна декоративність | Довге і численне квітування, гарні, яскраві, пахучі квіти |
| Використання в ландшафті | Для клумб, бордюрів, міксбордерів, квітників, рабаток, горщиків |
| Вимоги до освітлення | Сонце |
| Ґрунтові умови | Вологі, добре-дреновані, піщано-суглинисті ґрунти |
| Кислотність ґрунту | Слабокисла-нейтральна (Ph = 6-6,7) |
| Полив | Регулярний |
| Зона морозостійкості | 4а зона (до -34 °C) |
| Колір листа | Темно-зелений |
| Період квітування
Квіти |
Липень-серпень
Ромашкоподібні, пахучі квіти яскраво-рожевого кольору |


























Відгуки
Відгуків немає, поки що.