Опис
Міскантус китайський ‘Ruby Cute’ (Рубі К’ют)
Багаторічній, декоративний злак, виділяється серед інших сортів своїм яскравим листям. Крона низька, округла з пониклим листям. Квітконоси довгі, прямостоячі. Рослина зростає до 40см висотою і шириною, квітконоси можуть досягати 130см висотою.
Листя довге, тонке, жорстке, шорстке на дотик. Весною має яскраво-зелений колір, влітку змінюється від рожевого до пурпурового забарвлення. Суцвіття – невеликі, сріблясті волоті на кінцівках довгих квітконосів. Цвіте з серпня до вересня.
Сорт невибагливий, морозостійкий. Найкраще зростає на сонячних ділянках. Віддає перевагу родючим, пухким, вологим, але добре-дренованим, без застою води грунтам.
Рекомендована рослина для группових і поодиноких посадок в сучасних та японських садах, великих клумбах, рабатках, рокаріях, альпінаріях, біля водойм, в якості акцентної рослини. Квіти можливо використовувати в букетах. Чудово поєднується з цвітучими чагарниками та багаторічниками.
| Висота рослини | 40см (Квітконоси до 1,3м) |
| Ширина рослини | 40см |
| Форма крони | Прямостояча, округла |
| Основна декоративність | Незвичне, яскраве пурпурове листя |
| Використання в ландшафті | Для використання в сучасних садах, біля водойм, в якості акцентної рослини. Суцвіття можливо використовувати для прикрашення букетів. |
| Вимоги до освітлення | Сонце |
| Ґрунтові умови | Родючі, пухкі, вологі, добре-дреновані, без застою води |
| Кислотність ґрунту | Невибаглива |
| Полив | Помірний |
| Зона морозостійкості | 5а зона (до -29 °C) |
| Колір листа | Весною яскраво-зелений, влітку змінюється від рожевого до пурпурового |
| Період квітування
Квіти |
Серпень-вересень
Скромні волоті сріблястого забарвлення |



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.