Опис
Монарда двійчаста ‘Bubblegum Blast’ (Баблгам Бласт)
Багаторічна гарна рослина з яскравими, цікавими квітами. Крона округла, щільна, невисока, зростає до 30-60см висотою і в до 60-90см в діаметрі.
Пагони міцні, гарно-розгалужені, темно-зеленого кольору. Листя загострене, темно-зелене, блискучу. Квіти незвичної форми, округлі, запашні, яскраво-рожевого кольору. Цвіте з липня до серпня, дуже рясно. Квіти привабливі для комах.
Морозостійка і світлолюбна рослина, зростає на сонячних та напівтіньових ділянках. Полюбляє помірно родючі, багаті гумусом, вологі і добре-дреновані грунти.
Рекомендується для группових та поодиноких посадок в квітниках, клумбах, бордюрах. Можливе вирощування в контейнерах. Зрізаними квітами можна прикрашати букети.
| Висота рослини | 30-60 см |
| Ширина рослини | 60-90 см |
| Форма крони | Округла, щільна, невисока |
| Основна декоративність | Дуже рясне квітування, ароматні, яскраві, незвичайні квіти |
| Використання в ландшафті | Рекомендується для клумб, квітників, бордюрів, підходить для вирощування в контейнерах. Зрізаними квітами можна прикрашати букети. |
| Вимоги до освітлення | Сонце, півтінь |
| Ґрунтові умови | Помірно-родючі, багаті гумусом, вологі, добре-дреновані |
| Кислотність ґрунту | Невибаглива |
| Полив | Регулярний |
| Зона морозостійкості | 5а зона (до −29 °C) |
| Колір листа | Темно-зелений |
| Період квітування
Квіти |
Липень-серпень
Рясні, округлі, яскраво-рожеві |



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.