Опис
Монарда гібридна ‘Pink Frosting’
Ароматна багаторічна рослина з рясним цвітінням. Утворює гарну округлу крону з прямостоячих пагонів, досягає до 40-60см в висоту і ширину.
Листя темно-зелене, зубчасте. Квіти насичено-рожевого кольору, округлі, близько 5см в діаметрі. Цвіте дуже рясно з липня до серпня. Вся рослина – і квіти, і листя, мають приємний м’ятно-цитрусовий запах, який приваблює комах і бджіл.
Невибаглива рослина, зростає на сонячних та напівзатемнених ділянках. Грунт полюбляє родючий, добре-дренований.
Використовується в поодиноких та групових посадках в бордюрах, яскравих клумбах, міксбордерах. Квіти можна зрізати для букетів.
| Висота рослини | 40-60 см |
| Ширина рослини | 40-60 см |
| Форма крони | Округла, щільна, невисока |
| Основна декоративність | Дуже рясне квітування, ароматні, яскраві, незвичайні квіти |
| Використання в ландшафті | Використовується в поодиноких та групових посадках в бордюрах, яскравих клумбах, міксбордерах. Зрізаними квітами можна прикрашати букети. |
| Вимоги до освітлення | Сонце, півтінь |
| Ґрунтові умови | Помірно-родючі, багаті гумусом, вологі, добре-дреновані |
| Кислотність ґрунту | Невибаглива |
| Полив | Регулярний |
| Зона морозостійкості | 5а зона (до −29 °C) |
| Колір листа | Темно-зелений |
| Період квітування
Квіти |
Липень-серпень
Рясні, округлі, яскраво-рожеві |




























Відгуки
Відгуків немає, поки що.