Опис
Морозник чорний = Чемерник чорний (синонім)
Багаторічна, трав’яниста, вічнозелена рослина родини Лютикові. Рослина низька, зростає всього до 30см висотою і до 30-50см в діаметрі.
Пагони міцні, прямостоячі, товсті і м’ясисті, світло-зеленого кольору. Листя велике, темно-зелене, щільна. Квіти великі дзвіночки, до 13см діаметром, білого кольору із світло-жовтими пишними тичинками. Цвіте з грудня до лютого-початку весни.
Дуже невибаглива, морозо- та посухостійка рослина. Зростає на будь-яких грунтах, найбільш полюбляє важкі, рівномірно вологі, нейтральні або слабко лужні, багаті гумусом ґрунти з хорошим дренажем. Віддає перевагу затемненим ділянкам, на сонячних можна висаджувати тільки при регулярному поливі.
Рекомендується для группових та поодиноких посадок в затемнених ділянках саду, на клумбах, міксбордерах, вздовж доріжок, серед каменів. Можливо вирощувати в контейнерах.
| Висота рослини | 30 см |
| Ширина рослини | 30-50 см |
| Форма крони | Округла, низька |
| Основна декоративність | Раннє квітування, гарні, великі квіти і щільне листя, яке утворює ажурну крону |
| Використання в ландшафті | Рекомендується для затемнених ділянок саду, клумб, міксбордерів, підходить для вирощування в контейнерах. |
| Вимоги до освітлення | Сонце, півтінь, тінь |
| Ґрунтові умови | Важкі, багаті гумусом, рівномірно вологі, добре-дреновані |
| Кислотність ґрунту | Нейтральна (Ph = 6-7) |
| Полив | Регулярний |
| Зона морозостійкості | 5b зона (до −26 °C) |
| Колір листа | Темно-зелений |
| Період квітування
Квіти |
Грудень-лютий
Великі дзвіночки білого кольору із світло-жовтим тичинками |



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.