Опис
Півонія молочноквіткова ‘Dinner Plate’ (Діннер Плейт)
Дуже роскішна багаторічна рослина з неймовірними квітами. Крона округла, досягає 90см висотою і до 50-70см в діаметрі.
Пагони міцні, довгі, світло-зеленого кольору. Листя лацентне, жилкувате, насичено-зеленого кольору. Квіти великі, до 20см діаметром, один з найбільших сортів півоній. Махрові, ароматні, округлі, атласні. Пелюстки ніжно-рожеві, світлішають на краях. Цвіте з травня до червня.
Зростає на сонячних, відкритих ділянках, може витримувати ажурну напівтінь. Віддає перевагу родючому, суглинистому грунту.
Рекомендується для клумб, квітників, природних садів, підходить для вирощування в контейнерах.
| Висота рослини | 90 см |
| Ширина рослини | 50-70 см |
| Форма крони | Округла |
| Основна декоративність | Великі, махрові, ароматні квіти |
| Використання в ландшафті | Рекомендується для клумб, квітників, природних садів, підходить для вирощування в контейнерах. |
| Вимоги до освітлення | Сонце, півтінь |
| Ґрунтові умови | Родючі, суглинисті грунти |
| Кислотність ґрунту | Нейтральна (Ph = 6-7) |
| Полив | Регулярний |
| Зона морозостійкості | 5b зона (до −26 °C) |
| Колір листа | Насичено-зелений |
| Період квітування
Квіти |
Травень-червень
Великі, махрові, округлі, ніжно-рожевого кольору |



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.