Опис
Рудбекія блискуча ‘Goldsturm’ (Голдштурм, нім.)
Багаторічна, трав’яниста рослина родини Айстрові. Зростає до 70см висотою і поступово розростається в ширину до 40-50см.
Квітконоси довгі, темно-зелені, прямостоячі. Листя цілісне, блискуче, з загостреними краями, молоде лацентної форми, пізніше набуває яйцевидної форми і темно-зеленого кольору. Квіти – яскраві кошики діаметром до 15см, насичено-жовтого кольору з темно-коричневим центром. Цвіте з середини липня до серпня, можливе повторне у вересні.
Полюбляє сонячні ділянки, може витримувати напівтінь. Віддає перевагу пухкому родючому суглинистому або глинистому грунту. Потребує помірного зволоження, без застою вологи. Витримує нетривале пересушення грунту.
Рекомендована рослина для одиночних або групових посадок в ландшафтних композиціях, квітниках, клумбах, бордюрах. Зрізані квіти можливо використовувати в букетах.
| Висота рослини | До 70см |
| Ширина рослини | До 40-50см |
| Форма крони | Прямостоячі квітконоси |
| Основна декоративність | Яскраві квіти, широке використання в ландшафті |
| Використання в ландшафті | Рекомендована рослина для посадок в ландшафтних композиціях, квітниках, клумбах, бордюрах. Зрізані квіти можливо використовувати в букетах. |
| Вимоги до освітлення | Сонце-півтінь |
| Ґрунтові умови | Пухкий, родючий, суглинистий або глинистий |
| Кислотність ґрунту | Слабокислі-лужні (Ph = 5,5 – 7,5) |
| Полив | Помірний |
| Зона морозостійкості | 4b зона (до -32 °C) |
| Колір листа | Темно-зелений |
| Період квітування
Квіти |
З липня до серпня, можливе повторне с вересня до жовтня
Кошики яскраво-жовтого кольору с темно-коричневим центром |



























Відгуки
Відгуків немає, поки що.